Vladař Stavby s.r.o.

Již od roku 2001 se zabýváme stavebními pracemi, které jsme zajišťovali na živnostenský list Rostislava Vladaře. V současnosti zajišťujeme stavební práce jako Vladař Stavby s.r.o. z důvodu udělení koncesní listiny a následně většího záběru odborných prací, u kterých je nutné splňovat podmínky vyšší odbornosti a garanci staveb. Většinou nepoužíváme subdodávky, jen ve výjimečných případech. Disponujeme vlastními kmenovými zaměstnanci, nákladními vozy a pasovým bagrem značky CAT.

Garantujeme kvalitně odvedenou práci a individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Stavební firma provádí stavební práce jakéhokoli druhu,jako jsou např.: Stříkané sádrové omítky, štuky, pokládku obkladů a dlažby,zateplování fasád, lité anhydritové podlahy. Dále tesařské a klempířské práce, zhotovení krovů, výstavba pergol a zahradních domků, zhotovení vazníků, elektrorozvody, topení, rozvody vody, rozvody odpadů, plynu a jiné.

Specializujeme se především na základové desky a výstavbu nových rodinných domů na klíč. Zajišťujeme kompletní servis spojený s výstavbou počínaje projektem, stavebním povolením až po samotnou stavbu. Dům však postavíme dle všeho přání do jakékoliv fáze rozestavěnosti.

Dále nabízíme pronájem kontejnerů, dovoz materiálu, výkopové práce, práce s pásovým bagrem značky CAT o hmotnosti 4 tuny.

 

Zeptejte se na cokoli

Rádi odpovíme na jakékoli otázky a ukážeme současný stav domů a pozemků.