Obec Lahošť

Obec Lahošť byla založena ve 14. století a nachází se v okrese Teplice v Ústeckém kraji. Žije zde 624 obyvatel. Obec leží v nadmořské výšce 213 m. n. m. a obcí protéká Bouřlivý potok. Kousek za obcí se nachází vodní nádrž Všechlapy.

V obci funguje mateřská škola, výdejní místo pošty a fotbalový klub. Další služby jsou dostupné ve 2 kilometry vzdáleném Duchcově a 5 kilometrů vzdálených Teplicích.

Duchcov

Město má zhruba 8 400 obyvatel. V Duchcově jsou dvě základní školy, ZUŠ, SOU, SPŠ a gymnázium. Ve městě je také zámek, kino a veškerá občanská vybavenost včetně několika praktických lékařů.

Teplice

Teplice jsou okresní město s necelými 50 000 obyvateli. Ve městě funguje 16 základních a 9 středních škol. Je zde nemocnice a veškerá občanská vybavenost.

Domy v ulici Polní

Ulice Polní je slepá. Dva domy, které zde prodáváme, se nachází skoro na konci ulice. 3 minuty pěšky od domů je autobusová zastávka na hlavní silnici mezi Teplicemi a Duchcovem.

Pozemky v ulici Příčná

Pro 9 pozemků, které zde prodáváme, budujeme vlastní infrastrukturu. K pozemkům bude 1 příjezdová cesta, kterou budou využívat pouze majitelé a nebude zde žádný jiný automobilový provoz. 5 minut pěšky od pozemků je mateřská škola. Autobusová zastávka (na hlavní silnici mezi Teplicemi a Duchcovem) je vzdálená 7 minut chůze.

Pozemky a rodinné domy v Dubí

Kromě pozemků v Lahošti prodáváme i pozemky a rodinné domy v Dubí, městě vzdáleném 5 km od Teplic.

Nabídku naleznete na webu www.parcelyteplice.cz.

 

 

Zeptejte se na cokoli

Rádi odpovíme na jakékoli otázky a ukážeme současný stav domů a pozemků.