Postup prodeje

Každý člověk je jiný a rádi se každému z vás přizpůsobíme. A přestože je osobní přístup naším cílem, při prodeji nemovitostí jsou určité kroky vždy podobné.

1. První kontakt

Pokud vás naše nabídka oslovila, neváhejte nás kontaktovat. Po telefonu nebo po emailu vám dokážeme odpovědět na nejdůležitější otázky.

2. Osobní setkání

Více informací vám řekneme na osobní schůzce, kdy vám ukážeme lokalitu a vysvětlíme všechny možnosti, které s výstavbou domu můžeme realizovat.

3. Podpis smlouvy o smlouvě budoucí kupní

Nebudeme na vás tlačit. Budete mít dost času si vše promyslet. Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro koupi pozemku nebo domu, podepíšeme s vámi smlouvu o smlouvě budoucí kupní, abychom už nenabízeli nemovitost jiným lidem.

4. Složení rezervačního poplatku

S podpisem smlouvy složíte zároveň zálohu na koupi pozemku.

5. Vytvoření projektu na míru

Na dalších osobních schůzkách od vás budeme chtít slyšet všechny vaše sny a potřeby. Podle nich vytvoříme projekt domu, o kterém spolu můžeme dále diskutovat. Samozřejmě můžete přijít s již hotovým projektem či přesnou představou o vašem novém bydlení.

6. Financování

Rádi pomůžeme i se zajištěním hypotéky od banky, ať s tím nemáte mnoho starostí.

Jakmile budete mít připravené finance, přistoupíme k podpisu kupní smlouvy na pozemek a následně k podpisu smlouvy o dílo, potřebné k výstavbě rodinného domu.

Po převedení pozemku do vašeho vlastnictví se začne s vyřizováním stavebního povolení.

7. Výstavba domu

Po konečném odsouhlasení projektu a vyřízení všech potřebných povolení můžeme začít s výstavbou rodinného domu. Kdykoli se samozřejmě můžete na stavbu podívat, ať máte přehled, jak stavba probíhá.

8. Zaplacení zbylé částky za dům

Zaplacené zálohy na výstavbu domu dle smlouvy o dílo se odečtou od konečné ceny a po doplacení zbylé částky můžeme přejít k poslednímu kroku.

9. Předání nemovitosti

Posledním krokem je předání domu postaveného přesně podle vašich představ včetně veškerých dokumentů jako je stavební deník, projektová dokumentace, případné kolaudačního rozhodnutí a jiné.

Zeptejte se na cokoli

Rádi odpovíme na jakékoli otázky a ukážeme současný stav domů a pozemků.